מדע ההתעשרות

 

כמאה שנה חלפו מאז פורסמו ספריו של וואלאס ד. ווטלס, ונדמה שמעולם לא היו רלוואנטים יותר. ספריו, שהגיעו אלי בדרך מקרה, הפכו עד מהרה לחברים נאמנים שהביאו וממשיכים להביא עימם השראה וחסד.

אני מקווה שספרים אלה יעוררו בכם חשק לחיים ויכוונו אתכם פנימה, למקום בו נמצאות כל התשובות, כל האלוהים, כל האהבה וגם ניצוץ הגאונות שלכם. עלו והצליחו.

“מחשבה יוצרת מציאות” הוא העיקרון המרכזי בספריו של וואלאס ד. ווטלס (1860-1911)  שזכו לעדנה בימינו, עת היוו אבן יסוד והשראה לסרט “הסוד” שסחף את העולם. לפי עיקרון זה ניתן בכוח המחשבה לברוא ולעצב את מציאות החיים ולמשוך אלינו כל שנבקש. בשפה ישירה ועניינית, שאינה מותירה מקום לספק, מסביר ווטלס כי אפשר להתעשר, להיות בריא ולחיות חיים של מצוינות, ואף חובה לעשות זאת.

כל אדם ראוי ויכול לממש את מתנות החיים שהוענקו לו ביד רחבה. עושר, בריאות ומצוינות אינם מותרות ותוצאת המקרה אלא פועל יוצא של פעולה בדרך מסוימת, ודאית, אותה מסביר ווטלס בספריו. כל מי שיפעל על פי דרך זו ישיג, ללא ספק ובאופן מדעי, כל שיבקש – בחומר, ברוח ובבריאות. משנתו של ווטלס מעשית ופשוטה מאד ליישום. בקיצור זה עובד!

לראשונה בעברית רואה אור קובץ עם שלושת ספריו החשובים ביותר:

מדע ההתעשרות מהי התעשרות, מה תפקידה, מדוע כל-כך חשוב להתעשר וכיצד לעשות זאת בכוח המחשבה.

מדע הבריאות כיצד לשמור על הבריאות בכוח המחשבה ולחיות חיים שופעי חיוניות בגוף בריא ומאוזן, כולל ביאורים והערות מאת ד”ר אלכסנדרה גאייק.

מדע המצוינות עוסק כיצד לחיות חיים של מיצוי הפוטנציאל השכלי והרוחני, חיים של גדוּלה ומצוינות.

Comments are closed.