תיקשור

מה זה מפגש מתוקשר?

זהו ערב בו חלק מהמסרים יועברו בתיקשור, כלומר באמצעות קריאה אינטואיטיבית ממקורות מידע אחרים.

ממתי את מתקשרת?

אז זהו שגם אני מופתעת. אולי אפילו יותר מכם. עד לא מזמן נהגתי להימלט ממתקשרים כמו מאש. נמלטתי והם רדפו אחרי. הם הגיעו אלי בהמוניהם. מבקשים שאתרגם ספרים שכתבו, שאערוך תקשורים שקיבלו, שאייעץ להם כיצד להקים את העסק שלהם, שאתרגם סימולטנית בכנסים שקיימו. ואני מגחכת בתוכי ואמרת לעצמי מה זה כל הממבו-ג’מבו הזה? מה זה כל המלאכים, והישויות, והשמות המוזרים וגיבורי התנ”ך שמככבים אצלם? אין להם משהו יותר טוב לעשות?

אני מודה. תמיד היו לי חוויות רוחניות חזקות, ותמיד נמשכתי לנשגב, לאלוהי לגבוה, ואני תופסת את עצמי כאדם רוחני לעילא ולעילא. אבל משם ועד תקשורים הדרך נראתה לי ארוכה במיוחד וגם לא כל כך מושכת. בסדנאות שהעברתי היו שואלים אותי מדי פעם אם אני מתקשרת. הייתי מנידה ראש, מרימה כתף ועושה פרצוף נגעל. חס וחלילה, מה פתאום? הייתי אומרת בטון חמור סבר. אני אישה רציונלית, אינטלקטואלית, מטריאלית ולא מדברת עם שום מלאכים או ישויות.

בשנים האחרונות קרה שמדי פעם היה משתלט עלי איזה קול פנימי שהיה מתחיל לדבר מתוכי ולהגיד דברים שלא היה לי מושג למה אני אומרת אותם. זה קרה בסדנאות ובמפגשים אישיים, ולדברים שנאמרו היתה עוצמה בלתי רגילה ונראה שאלה שאליהם היו מכוונים הדברים הבינו מצויין על מה מדובר, גם אם אני עצמי לא יכולתי לקחת קרדיט על כלום. אין לי מושג למה אני אומרת את זה, הייתי עונה למי ששאל. זה פשוט יצא לי.

מעולם לא הצלחתי לשחזר את “יצא לי” הזה. זה היה בא והולך לפי רצונו, ואני המשכתי ללמד דברים שאני יודעת מניסיוני, ממוחי הקודח, מעולם הפרדיגמות והתפיסות שלי.

לפני חודשים אחדים נפל דבר. לא אלאה אתכם בנסיבות, זה התחיל במפגש עם אדם מאד משמעותי, המשיך בתהליך תודעתי מואץ שנמשך מספר שבועות והתפרץ  בים, במהלך ריצה בשעת בוקר מוקדמת. כשהתעייפתי מהריצה עברתי להליכה, ואז הם התחילו לדבר. אין לי מושג מיהם ומה הם רוצים ממני. הם דיברו ודיברו ואמרו לי מה לעשות וכיצד לעשות, ולימדו אותי טכניקות ודיברו על תדרים ועל מקומות בהם שולטת התבונה הכוללת, על מאגרי מידע עצומים שם מאוחסנת התבונה הכוללת, ושמשם אביא את החומרים עליהם אדבר, ושהם יעזרו לי וילכו לספריות להביא את המידע שאזדקק לו, ושעלי לפתוח את הפה ולדבר, לתקשר.

כמי שכפאו השד, כמעט בלית ברירה, התחלתי לעשות ניסיונות. קודם כל על עצמי ואחר כך לחברים. החברים כל כך התלהבו שזימנו לי עוד חברים. חברים של החברים, וגם הם התלהבו. עשיתי עשרות תקשורים בעל פה ובכתב, וזה עבד. כמעט תמיד. כשמדובר היה בחברים, אמר לי הספקן שגר אצלי בראש בשכירות משנה: “טוב את מכירה את האנשים האלה אז את מדברת מתוך מה שאת יודעת. זה לא קונץ”. אבל אז הגיעו זרים שכל שידעתי עליהם היה שמם והשאלות ששאלו. האמת בהתחלה נלחצתי. “זה נשמע קצת כמו המצאה”, אמר דייר המשנה הספקן, “את ממציאה את זה. הכל בראש לך. יש לך דמיון מפותח”. אבל אז חזרו המשובים מהשואלים, ורובם ככולם העידו על דיוק ודיווחו שהתיקשור קלע והשיב להם מה שביקשו לדעת. עכשיו נלחצתי עוד יותר. האם זה ייתכן? וכשהגיעו שני משובים שטענו שלא דייקתי כל כך, נרגעתי. איזה מזל, אמרתי לעצמי. אני רק בן אדם.

אם אתם חושבים שקל לי עם זה, אתם טועים. אבל אני לא מצליחה להתווכח אתם, מי שזה לא יהיה. הם חכמים, חזקים, מלאי הומור ואהבה, והם מנצחים אותי ברכות, בכל פעם נוקאאוט. נגמרו לי התירוצים.

אז בימי ג’ אני מקיימת מפגש מתוקשר, ראשון מסוגו. מזמינה אתכם לבוא ולהתנסות בחווייה של הלא נודע.

מה יכול להיות? מקסימום נלמד משהו.

התקשרו לשריין מקום: 052-3225319 או שילחו לי מייל: nivalev@012.net.il

עלות: 90 ש”ח

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>